Uvex Sportstyle 235V Black Matt/Ltm. Silver S5330312205
De beste keuze voor jouw ogen
We hebben unieke voordelen
-
Erkende verkoper
Wij verkopen uitsluitend brillen van erkende merken.
-
Alle monturen op voorraad
Brillen verzonden binnen 3 werkdagen.
-
Gratis bezorging
De bezorging van zonnebrillen en brillen is gratis vanaf 59 euro.
Wij verkopen uitsluitend brillen van erkende merken.
Brillen verzonden binnen 3 werkdagen.
De bezorging van zonnebrillen en brillen is gratis vanaf 59 euro.
Productbeschrijving
Het merk Uvex is synoniem met Duitse kwaliteit en innovatie. Uvex zonnebrillen combineren een sportief design met functioneel materiaal, waardoor ze een ideale keuze zijn voor zowel activiteiten als dagelijks gebruik.
Uvex Sportstyle 235V Black Matt/Ltm. Silver S5330312205 zijn unisex zonnebrillen.
Zonnebril montuur
- De zwarte kleur van het montuur past perfect bij een koele huidskleur en lichtblond, lichtbruin of zwart haar.
- Rechthoekige zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
- Het montuur van de zonnebril is gemaakt van hoogwaardig plastic, dat grote duurzaamheid en comfort biedt
- Verstelbare neus steunen stellen je in staat om de positie en pasvorm van je brillen zachtjes aan te passen voor meer comfort. De aanpassing van de neus steunen moet altijd worden gedaan door een ervaren opticien om schade of breuk te voorkomen.
Zonnebril glazen
- De glazen zijn doorzichtig, maar UV-bescherming is volledig gegarandeerd.
- De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
- Spiegelende glazen worden gekenmerkt door een sterk reflecterend oppervlak van het glas. Het vermindert de hoeveelheid licht die het oog binnenkomt. Dit vermogen maakt gespiegelde zonnebrillen uitermate geschikt in zeer heldere of verblindende omgevingen – bijvoorbeeld op zonnige dagen of tijdens het skiën. De spiegeling zorgt voor een groot visueel comfort, echter kan de kleurwaarneming enigszins vervormen.
- De zonnebril heeft meekleurende, fotochromische glazen die zich aanpassen aan het niveau van UV-straling. Afhankelijk van de blootstelling aan UV-straling worden de glazen automatisch binnen enkele seconden donkerder. Zodra de intensiteit van de UV-straling afneemt, worden de glazen helderder tot weer doorzichtig, afhankelijk van het specifieke model zonnebril. De UV-bescherming blijft tijdens deze overgangen volledig behouden. Op deze manier bieden de lichtgevoelige glazen een uitstekende UV-bescherming in verschillende weersomstandigheden, op elk moment van het jaar. Lees meer over fotochrome technologie in onze gids over meekleurende, fotochrome zonnebrillen.
- De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een zonnefilter van categorie 3 (lichttransmissie 8 – 18% ). Ze zijn geschikt voor intensieve blootstelling aan de zon op het strand of in de stad.
Accessoires
- Wij leveren de zonnebrillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
133 mm Breedte
120 mm Lengte
| Glas | |
|---|---|
| Polariserend: | No |
| Spiegelend: | Ja |
| Gradiënt: | No |
| Meekleurend: | Ja |
| Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie: | Donkere filter geschikt voor intensieve zonnestralen - filter categorie 3 |
| Kleur glazen: | Transparant |
| Glashoogte: | 52 mm |
| Glasbreedte: | 67 mm |
| Lensmateriaal: | Plastic |
| UV-filter 400: | Ja |
| montuur | |
| Montuur vorm: | Rechthoek |
| Montuur kleur: | Zwart |
| Montuur materiaal: | Plastic |
| Maat: | M |
| Breedte: | 133 mm |
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte brug: | 19 mm |
| Gewicht: | 170 gr |
| Verstelbare neus-pads: | Ja |
| Verende scharnier: | No |
| accessoires | |
| Koker: | Ja |
| Reinigingsdoekje: | No |
| Overig | |
| Geslacht: | Unisex |
| Categorie: | Zonnebrillen |
| Merk: | Uvex Sports |
| Functie: | Sport |
| Sport: | Fietsen / Wielrennen, Hardlopen, Hiking, Off-road fietsen |
| Code: | S5330312205 |
| Voorschrift beschikbaar: | No |
We're on Instagram!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
Opmerkingen over Uvex Sportstyle 235V Black Matt/Ltm. Silver S5330312205