Victoria Beckham VB650S 222 53
Op dit moment verkopen we dit product niet.
Misschien vind je dit ook leuk
Productbeschrijving
Victoria Beckham is een icoon van de modewereld en een gerespecteerd ontwerpster die veel bewonderaars heeft gevonden dankzij haar smaak en gevoel voor luxe mode. De unieke zonnebrillen van Victoria Beckham vertegenwoordigen een combinatie van hoogstaand vakmanschap en minimalisme. De collectie zonnebrillen is fris, stijlvol en jeugdig met een goed gevoel voor detail.
Victoria Beckham VB650S 222 53 zijn dames zonnebrillen.
Zonnebril montuur
- De bruine kleur van het montuur past perfect bij een warme huidskleur en lichtbruin, zwart of donkerblond haar.
- Rechthoekige zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
- Het montuur van de zonnebril is gemaakt van een combinatie van metaal en plastic, wat hoge duurzaamheid en stabiliteit biedt.
Zonnebril glazen
- De bruine glazen blokkeren enigszins blauw licht, filteren reflecties en zorgen voor een helderder zicht. Ze zijn veelzijdig en worden aanbevolen voor mensen met bijziendheid.
- De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
- De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een categorie 2 zonnefilter (lichttransmissie 18 – 43% ). Ze zijn iets lichter getint dan normaal en zijn geschikt voor gemiddelde zonnestraling en om casual te dragen.
Accessoires
- Wij leveren de zonnebrillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
- Het meegeleverde doekje is ideaal voor het reinigen en verzorgen van zonnebrillen. Sommige modellen worden geleverd met een stoffen zakje in plaats van een doekje.
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
146 mm Breedte
140 mm Lengte
| Glas | |
|---|---|
| Polariserend: | No |
| Spiegelend: | No |
| Gradiënt: | No |
| Meekleurend: | No |
| Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie: | Gemiddeld donker filter geschikt voor normale zomerdagen - filter categorie 2 |
| Kleur glazen: | Bruin |
| Glashoogte: | 43 mm |
| Glasbreedte: | 53 mm |
| Lensmateriaal: | Plastic |
| UV-filter 400: | Ja |
| montuur | |
| Montuur vorm: | Rechthoek |
| Montuur kleur: | Bruin |
| Kleur tweede montuur: | Goud |
| Montuur materiaal: | Metaal/Plastic |
| Maat: | L |
| Breedte: | 146 mm |
| Lengte: | 140 mm |
| Breedte brug: | 19 mm |
| Gewicht: | 230 gr |
| Verstelbare neus-pads: | No |
| Verende scharnier: | No |
| accessoires | |
| Koker: | Ja |
| Reinigingsdoekje: | Ja |
| Overig | |
| Geslacht: | Vrouwen |
| Categorie: | Zonnebrillen |
| Merk: | Victoria Beckham |
| Functie: | Fashion |
| Code: | VB650S 222 53 |
We're on Instagram!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
Opmerkingen over Victoria Beckham VB650S 222 53