Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Prada Linea Rossa 0PS A08S U61144 56
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO08F 56
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36723
  • Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 36724
  • Afmetingen montuur
  • Afmetingen montuur
Nog 1 op voorraad
Gratis levering en retourzendingen
Op voorraad. Vandaag verzonden
30 dagen niet-goed-geld-terug garantie
Verdeel jouw betalingen
Meer beschikbare kleuren
Kies parameters:
Maat
M (56 mm)
De beste keuze voor jouw ogen
We hebben unieke voordelen
  • Erkende verkoper
    Wij verkopen uitsluitend brillen van erkende merken.
  • Alle monturen op voorraad
    Brillen verzonden binnen 3 werkdagen.
  • Gratis bezorging
    De bezorging van zonnebrillen en brillen is gratis vanaf 59 euro.
Productbeschrijving
Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056 zijn heren zonnebrillen.
Bekijk, hoe deze zonnebril je staat met de Virtual Try-On functie van Lentiamo.
Zonnebril montuur
Zonnebril glazen
Accessoires
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
136 mm Breedte
145 mm Lengte
42 mm Glashoogte
56 mm Glasbreedte
19 mm Breedte brug
Glas
Polariserend:  No
Spiegelend:  Ja
Gradiënt:  No
Meekleurend:  No
Kleur glazen:  Zilver
Glashoogte:  42 mm
Glasbreedte:  56 mm
Lensmateriaal:  Plastic
UV-filter 400:  Ja
montuur
Montuur vorm:  Vierkant
Montuur kleur:  Zwart
Montuur materiaal:  Plastic
Maat:  M
Breedte:  136 mm
Lengte:  145 mm
Breedte brug:  19 mm
Gewicht:  230 gr
Verstelbare neus-pads:  No
Verende scharnier:  No
accessoires
Koker:  Ja
Reinigingsdoekje:  Ja
Overig
Geslacht:  Mannen
Categorie:  Zonnebrillen
Merk:
Functie:  Fashion
Code:  0PS A08S 1BO2B056
We're on Instagram!
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Tag #lentiamo in jouw post met onze zonnebril en maak kans op een feature met ons!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
Sunglasses guide
Opmerkingen over Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Geen opmerkingen
Stel een vraag of opmerking op naar Prada Linea Rossa 0PS A08S 1BO2B056
Misschien vind je dit ook leuk
Bewezen door onze klanten
Van 15 reviews -zijn er 93% positief. Bekijk de geselecteerde reviews van klanten