Tom Ford Guillaume FT1208-N 01A 61 FT1208-N/S 01A 61
Op dit moment verkopen we dit product niet.
Misschien vind je dit ook leuk
Productbeschrijving
Zonnebrillen van Tom Ford belichamen perfect design, elegantie en een unieke stijl. Tom Ford is een van de iconen van de huidige mode-industrie en zijn typische nadruk op detail, unieke stijl en selectie van de beste kwaliteit materialen maken deze zonnebrillen collectie uitzonderlijk.
Tom Ford Guillaume FT1208-N 01A 61 zijn heren zonnebrillen.
Zonnebril montuur
- De zwarte kleur van het montuur past perfect bij een koele huidskleur en lichtblond, lichtbruin of zwart haar.
- Piloten aviator zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een vierkant, ovaal of driehoekig gezicht.
- Het montuur van de zonnebril is gemaakt van hoogwaardig plastic, dat grote duurzaamheid en comfort biedt
Zonnebril glazen
- De bruine glazen blokkeren enigszins blauw licht, filteren reflecties en zorgen voor een helderder zicht. Ze zijn veelzijdig en worden aanbevolen voor mensen met bijziendheid.
- De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
- De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een zonnefilter van categorie 3 (lichttransmissie 8 – 18% ). Ze zijn geschikt voor intensieve blootstelling aan de zon op het strand of in de stad.
Accessoires
- Wij leveren de zonnebrillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
- Het meegeleverde doekje is ideaal voor het reinigen en verzorgen van zonnebrillen. Sommige modellen worden geleverd met een stoffen zakje in plaats van een doekje.
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
142 mm Breedte
140 mm Lengte
| Glas | |
|---|---|
| Polariserend: | No |
| Spiegelend: | No |
| Gradiënt: | No |
| Meekleurend: | No |
| Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie: | Donkere filter geschikt voor intensieve zonnestralen - filter categorie 3 |
| Kleur glazen: | Bruin |
| Glashoogte: | 46 mm |
| Glasbreedte: | 61 mm |
| Lensmateriaal: | Plastic |
| UV-filter 400: | Ja |
| montuur | |
| Montuur vorm: | Piloot |
| Montuur kleur: | Zwart |
| Montuur materiaal: | Plastic |
| Maat: | L |
| Breedte: | 142 mm |
| Lengte: | 140 mm |
| Breedte brug: | 12 mm |
| Gewicht: | 290 gr |
| Verstelbare neus-pads: | No |
| Verende scharnier: | No |
| accessoires | |
| Koker: | Ja |
| Reinigingsdoekje: | Ja |
| Overig | |
| Geslacht: | Mannen |
| Categorie: | Zonnebrillen |
| Merk: | Tom Ford |
| Functie: | Fashion |
| Code: | FT1208-N/S 01A 61 |
We're on Instagram!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
Opmerkingen over Tom Ford Guillaume FT1208-N 01A 61