Naar de inhoud
Bestaande klant?

Nike Cloak EV24005 011 57

  • Nike Cloak EV24005 011 57 Voorkant product
  • Nike Cloak EV24005 011 57
  • Nike Cloak EV24005 011 57 Zijkant product
  • Afmetingen montuur
  • Afmetingen montuur

Op dit moment verkopen we dit product niet.

Misschien vind je dit ook leuk

Productbeschrijving

Nike is een wereldberoemd merk van sportmode en -accessoires. De naam is geïnspireerd op de Griekse godin van de overwinning - Níké. Het symbool van het vinkje, de swoosh genoemd, is een klassieker geworden die snelheid, kracht en overwinning symboliseert. De collectie zonnebrillen combineert hoge kwaliteit, tijdloos design, functionaliteit, en innovatieve technologie die het Nike merk zeer populair maken onder alle generaties.

Nike Cloak EV24005 011 57 zijn kinder zonnebrillen.

Bekijk, hoe deze zonnebril je staat met de Virtual Try-On functie van Lentiamo.

Zonnebril montuur

  • De roze kleur van het montuur past perfect bij een koele huidskleur en lichtbruin of lichtblond haar.
  • Rechthoekige zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
  • Het montuur van de zonnebril is gemaakt van hoogwaardig plastic, dat grote duurzaamheid en comfort biedt

Zonnebril glazen

  • De paarse glazen verbeteren het contrast, minimaliseren lichtreflecties en onderdrukken witte kleuren.
  • De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
  • De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een zonnefilter van categorie 3 (lichttransmissie 8 – 18% ). Ze zijn geschikt voor intensieve blootstelling aan de zon op het strand of in de stad.

Accessoires

  • Wij leveren de zonnebrillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
  • Het meegeleverde doekje is ideaal voor het reinigen en verzorgen van zonnebrillen. Sommige modellen worden geleverd met een stoffen zakje in plaats van een doekje.

Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.

Product specificaties

121 mm Breedte

115 mm Lengte

40 mm Glashoogte
57 mm Glasbreedte
20 mm Breedte brug
Glas
Polariserend:  No
Spiegelend:  No
Gradiënt:  No
Meekleurend:  No
Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie:  Donkere filter geschikt voor intensieve zonnestralen - filter categorie 3
Kleur glazen:  Paars
Glashoogte:  40 mm
Glasbreedte:  57 mm
Lensmateriaal:  Plastic
UV-filter 400:  Ja
montuur
Montuur vorm:  Rechthoek
Montuur kleur:  Roze
Kleur tweede montuur:  Zwart
Montuur materiaal:  Plastic
Maat:  S
Breedte:  121 mm
Lengte:  115 mm
Breedte brug:  20 mm
Gewicht:  270 gr
Verstelbare neus-pads:  No
Verende scharnier:  No
accessoires
Koker:  Ja
Reinigingsdoekje:  Ja
Overig
Geslacht:  Kinderen
Categorie:  Zonnebrillen
Merk: 
Functie:  Sport
Sport:  Fietsen / Wielrennen, Hardlopen, Hiking, Off-road fietsen
Code:  EV24005 011 57
Voorschrift beschikbaar:  No

We're on Instagram!

  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Tag #lentiamo in jouw post met onze zonnebril en maak kans op een feature met ons!

Zonnebrillen gids

Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril

Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril

Sunglasses guide

Opmerkingen over Nike Cloak EV24005 011 57

Geen opmerkingen

Stel een vraag of opmerking op naar Nike Cloak EV24005 011 57

Bewezen door onze klanten

Van 29 reviews -zijn er 97% positief. Bekijk de geselecteerde reviews van klanten

Goede en snelle service! Verkeerd besteld maar de retour verliep super.
Dochter is er heel blij mee ❤️
I placed three orders in one year and never had any problems. The prices are good, and if you have any questions about anything while ordering, just send an email and you'll receive a friendly, professional response within a day. Completely satisfied!
Kan niet anders zeggen dat OP&TOP😃