Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58
Op dit moment verkopen we dit product niet.
Misschien vind je dit ook leuk
Productbeschrijving
Marc Jacobs zonnebrillen zijn uniek en luxe. Het werk van de Amerikaanse ontwerper is origineel, onvoorspelbaar en inspirerend. De collectie zonnebrillen van Marc Jacobs weerspiegelt de huidige trends met de nadruk op detail.
Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58 zijn dames zonnebrillen.
Bekijk, hoe deze zonnebril je staat met de Virtual Try-On functie van Lentiamo.
Zonnebril montuur
- Het gouden montuur past perfect bij een warme huidskleur en donkerbruin haar.
- Rechthoekige zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
- Het montuur van de zonnebril is gemaakt van metaal, dat zijn vorm goed behoudt en hoge stabiliteit biedt.
- Verstelbare neus steunen stellen je in staat om de positie en pasvorm van je brillen zachtjes aan te passen voor meer comfort. De aanpassing van de neus steunen moet altijd worden gedaan door een ervaren opticien om schade of breuk te voorkomen.
Zonnebril glazen
- De roze glazen accentueren details en verbeteren de ruimtelijke waarneming. Ze verminderen enigszins de kleurresolutie.
- De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
- Spiegelende glazen worden gekenmerkt door een sterk reflecterend oppervlak van het glas. Het vermindert de hoeveelheid licht die het oog binnenkomt. Dit vermogen maakt gespiegelde zonnebrillen uitermate geschikt in zeer heldere of verblindende omgevingen – bijvoorbeeld op zonnige dagen of tijdens het skiën. De spiegeling zorgt voor een groot visueel comfort, echter kan de kleurwaarneming enigszins vervormen.
- De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een categorie 2 zonnefilter (lichttransmissie 18 – 43% ). Ze zijn iets lichter getint dan normaal en zijn geschikt voor gemiddelde zonnestraling en om casual te dragen.
Accessoires
- Wij leveren de zonnebrillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
- Het meegeleverde doekje is ideaal voor het reinigen en verzorgen van zonnebrillen. Sommige modellen worden geleverd met een stoffen zakje in plaats van een doekje.
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
144 mm Breedte
140 mm Lengte
| Glas | |
|---|---|
| Polariserend: | No |
| Spiegelend: | Ja |
| Gradiënt: | No |
| Meekleurend: | No |
| Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie: | Gemiddeld donker filter geschikt voor normale zomerdagen - filter categorie 2 |
| Kleur glazen: | Roze |
| Glashoogte: | 38 mm |
| Glasbreedte: | 58 mm |
| Lensmateriaal: | Plastic |
| UV-filter 400: | Ja |
| montuur | |
| Montuur vorm: | Rechthoek |
| Montuur kleur: | Goud |
| Montuur materiaal: | Metaal |
| Maat: | L |
| Breedte: | 144 mm |
| Lengte: | 140 mm |
| Breedte brug: | 19 mm |
| Gewicht: | 205 gr |
| Verstelbare neus-pads: | Ja |
| Verende scharnier: | No |
| accessoires | |
| Koker: | Ja |
| Reinigingsdoekje: | Ja |
| Overig | |
| Geslacht: | Vrouwen |
| Categorie: | Zonnebrillen |
| Merk: | Marc Jacobs |
| Functie: | Fashion |
| Code: | 806/S S9E SZ 58 |
We're on Instagram!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
Opmerkingen over Marc Jacobs Marc 806/S S9E SZ 58