Hugo Boss Hugo HG 1177/S R81 XT 57



Op dit moment verkopen we dit product niet.
Misschien vind je dit ook leuk
Productbeschrijving
Hugo zonnebrillen staan voor de combinatie van originaliteit, uniek design en aandacht voor detail. De verfijnde luxe brillencollectie van zonnebrillen is vooral ontworpen voor een jonge generatie. Verfijnd werk, hoge kwaliteit en nieuwe stijlen zijn wat Hugo zijn wereldberoemde status geeft.
Hugo Boss Hugo HG 1177/S R81 XT 57 zijn heren zonnebrillen.
Bekijk, hoe deze zonnebril je staat met de Virtual Try-On functie van Lentiamo.
Zonnebril montuur
- Het zilveren montuur past perfect bij een koele huidskleur en bij rood, grijs, wit of donkerblond haar.
- Rechthoekige zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
- Het montuur van de zonnebril is gemaakt van metaal, dat zijn vorm goed behoudt en hoge stabiliteit biedt.
- Verstelbare neus steunen stellen je in staat om de positie en pasvorm van je brillen zachtjes aan te passen voor meer comfort. De aanpassing van de neus steunen moet altijd worden gedaan door een ervaren opticien om schade of breuk te voorkomen.
Zonnebril glazen
- De blauwe lenzen verbeteren het contrast en minimaliseren lichtreflecties. Voor tennisspelers helpen de lenzen om het kleurcontrast van de bal ten opzichte van verschillende achtergronden te benadrukken.
- De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
- Spiegelende glazen worden gekenmerkt door een sterk reflecterend oppervlak van het glas. Het vermindert de hoeveelheid licht die het oog binnenkomt. Dit vermogen maakt gespiegelde zonnebrillen uitermate geschikt in zeer heldere of verblindende omgevingen – bijvoorbeeld op zonnige dagen of tijdens het skiën. De spiegeling zorgt voor een groot visueel comfort, echter kan de kleurwaarneming enigszins vervormen.
- De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een zonnefilter van categorie 3 (lichttransmissie 8 – 18% ). Ze zijn geschikt voor intensieve blootstelling aan de zon op het strand of in de stad.
Accessoires
- Wij leveren de zonnebrillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
- Het meegeleverde doekje is ideaal voor het reinigen en verzorgen van zonnebrillen. Sommige modellen worden geleverd met een stoffen zakje in plaats van een doekje.
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
141 mm Breedte
145 mm Lengte
Glas | |
---|---|
Polariserend: | No |
Spiegelend: | Ja |
Gradiënt: | No |
Meekleurend: | No |
Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie: | Donkere filter geschikt voor intensieve zonnestralen - filter categorie 3 |
Kleur glazen: | Blauw |
Glashoogte: | 44 mm |
Glasbreedte: | 57 mm |
Lensmateriaal: | Plastic |
UV-filter 400: | Ja |
montuur | |
Montuur vorm: | Rechthoek |
Montuur kleur: | Zilver |
Montuur materiaal: | Metaal |
Maat: | L |
Breedte: | 141 mm |
Lengte: | 145 mm |
Breedte brug: | 18 mm |
Gewicht: | 115 gr |
Verstelbare neus-pads: | Ja |
Verende scharnier: | No |
accessoires | |
Koker: | Ja |
Reinigingsdoekje: | Ja |
Overig | |
Geslacht: | Mannen |
Categorie: | Zonnebrillen |
Merk: | Hugo |
Functie: | Fashion |
Code: | HG 1177/S R81 XT 57 |
We're on Instagram!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
