Disney Princess Frozen DPII004 C11 15 45
Op dit moment verkopen we dit product niet.
Misschien vind je dit ook leuk
Lentiamo gebruikt glazen van topkwaliteit
-
Bestendige coating
We voegen een gratis anti-reflecterende behandeling toe aan elk paar lenzen. De coating voorkomt ongewenste schittering en beschermt tegen krassen, water, stof en vlekken, zodat je je bril gemakkelijk kunt schoonmaken.
-
Helder, stevig, licht
Onze glazen zijn gemaakt van hoogwaardige materialen die uitstekende optiek, duurzaamheid en comfort bieden.
-
UV-bescherming
Onze glazen bieden tot 100% bescherming tegen de schadelijke UV-stralen van de zon
Productbeschrijving
Disney is een van de grootste media en entertainment bedrijven gewijd aan de wereld van kinderen. Naast het maken van films, het uitgeven van stripboeken, boeken en videospelletjes produceert Disney ook speelgoed, kindercosmetica, kleding en accessoires. De brillencollectie is geïnspireerd op populaire stripfiguren en zit vol met verschillende stijlen en speelse kleurencombinaties.
Disney Princess Frozen DPII004 C11 15 45 zijn kinder brillen.
Brilmontuur
- De rode kleur van het montuur past perfect bij een warme huidskleur en zwart, donkerbruin, wit of grijs haar.
- Rechthoekige brillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
- Het montuur van de bril is gemaakt van hoogwaardig kunststof, dat een hoge duurzaamheid, draagcomfort en een uitzonderlijke look biedt.
- Een bril met volledige montuur is het meest gebruikelijke type montuur, het design van de bril geeft een boost aan je stijl. Een van de voordelen van de bril is de stevigheid, de duurzaamheid, het feit dat de glazen volledig omsluiten, en vooral de bescherming tegen beschadiging. Dit type montuur is geschikt voor alle glazen, ook voor glazen met een hogere optische sterkte.
- Verstelbare neuspads maken een kleine aanpassing van de positie en de pasvorm van de bril mogelijk. De neuspads passen zich aan de vorm van de neus aan en zorgen zo voor meer draagcomfort. Het aanpassen van de neuspads moet altijd worden gedaan door een ervaren opticien om schade of breuk door ondeskundige behandeling te voorkomen.
Accessoires
- Wij leveren de brillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
- Het meegeleverde doekje is ideaal voor het reinigen en verzorgen van zonnebrillen. Sommige modellen worden geleverd met een stoffen zakje in plaats van een doekje.
Bekijk het volledige assortiment brillen voor meer stijlen of Bekijk onze brillengids als je hulp nodig hebt bij het kiezen.
Het is een medisch hulpmiddel. Lees de instructies voor gebruik.
Product specificaties
108 mm Breedte
130 mm Lengte
| Glas | |
|---|---|
| Glashoogte: | 32 mm |
| Glasbreedte: | 45 mm |
| montuur | |
| Montuur vorm: | Rechthoek |
| Type montuur: | Volledige rand |
| Montuur kleur: | Rood |
| Montuur materiaal: | Plastic |
| Maat: | XS |
| Breedte: | 108 mm |
| Lengte: | 130 mm |
| Breedte brug: | 15 mm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Verstelbare neus-pads: | Ja |
| Verende scharnier: | No |
| Clip-on: | No |
| accessoires | |
| Koker: | Ja |
| Reinigingsdoekje: | Ja |
| Overig | |
| Geslacht: | Kinderen |
| Categorie: | Brillen |
| Merk: | Disney |
| Code: | DPII004 C11 15 45 |
Opmerkingen over Disney Princess Frozen DPII004 C11 15 45